Záruky a reklamace

"Získání Vaší důvěry je naší první a jedinou prioritou"

Vážení přátelé a zákazníci,

Tým portálu Acaiprodukty.cz je hrdý na to, že Vám může nabídnout výjimečnou záruku skládající se ze 4 body / principy. Již přes pět let dodáváme tyto produkty na český trh a těší nás, že až dosud jsme firmou, která poskytuje kvalitní doplňky za nejnižší možné ceny. Víme také, budete potěšeni rychlými službami zákazníkům, které poskytujeme pro každého jednotlivce, ať už nákup online, telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Pokud s námi budete obchodovat, uvidíte že budete souhlasit se stovkami spokojených zákazníků.

 

PTÁTE SE, PROČ MÁTE NAKUPOVAT PRÁVĚ V NAŠem E-SHOPU?

  1. Známe naše zboží - všechno zboží, které máme v nabídce, nám prošlo rukama, známe jej a umíme Vám při jeho výběru  poradit. Budete-li potřebovat výměnu, či nějakou informaci - rádi Vám vyhovíme. Vybíráme pro Vás zboží s nejvyšší kvalitou. 

  2. Můžete pohodlně platit - platit můžete při převzetí zboží v hotovosti, na dobírku, bankovním převodem nebo platbou přes paypal
  3. Můžeme Vám zboží rychle doručit - Zásilky zasíláme pomocí kurýra InTime tak, aby byly doručeny do 24-48 hod. od podání. Pohyb zásilky můžete sledovat online. O odeslání zásilky Vás informujeme emailem
  4. U nás nic neriskujete - vrácení zboží provádíme zdarma v rámci služeb pro zákazníky
  5. Za věrnost Vás odměníme -  registrovaní zákazníci mohou získat dárky či slevové kupóny za své nákupy
  6. Informace poskytujeme zdarma - naše telefonní čísla +420 702 004 454 nebo +420 607 617 267 jsou Vám k dispozici v pracovní dny od 8-17 hod. 
  7. Reklamace, vrácení zboží, vyřizování objednávek vyřizujeme bez potíží - máme pro Vás podrobný návod týkající se vyřizování Vašich objednávek, reklamací, vrácení zboží , komunikace apod. Viz. nástedující text

Jak rychle vyřešit Váš problém:

 1. Dostal(a) jste nekompletní, nebo chybně vyexpedovanou zásilku? Kontaktujte nás telefonicky tel: +420 702 004 454 nebo emailem info@acaiprodukty.cz  a nezapomeňte uvést číslo faktury, nebo objednávky. Naši chybu napravíme rychle a k Vaší maximální spokojenosti. Intenzivně pracujeme na zkvalitňování našich služeb.

 2. Zboží, které jste u nás zakoupil(a) je vadné? Vyplňte prosím reklamační protokol, který je přílohou faktury a společně se zbožím jej zašlete na adresu: Acaiprodukty.cz, Lomená 17, Olomouc, 779 00. Vaši reklamaci vyřidíme  v co nejkratším termínu k Vaší maximální spokojenosti.

  Zboží, které jste u nás zakoupil(a) se Vám nelíbí, nehodí atd.? Do 14-ti dnů od nákupu máte právo dle občanského zákoníku  vrátit nepoužité zboží bez udání důvodu. Vyplňte prosím protokol o vrácení zboží, který je je přílohou faktury a společně se zbožím jej zašlete zpět na adresu: Acaiprodukty.cz, Lomená 17, Olomouc, 779 00.  .  Peníze za zboží Vám budou převedeny na Váš účet  do 14 pracovních dnů od doručení zásilky. Zboží v hodnotě vyšší než 500,- Kč zasílejte v pojištěné zásilce. Zboží v hodnotě do 500,- Kč jako doporučený dopis.

 3. Máte zájem o zboží  které není v naší aktuální nabídce? Kontaktujte nás na info@acaiprodukty.cz, zjistíme naše možnosti a budeme Vás informovat.

 4. Poslal(a) jste nám email a nedostal(a) jste do 48 hod. odpověď? Všechny emaily vyřizujeme do 2 pracovních dnů. Může se ale stát, že se Vaše zpráva k nám nedostane. Pošlete email znovu, případně nás kontaktujte na tel: +420 702 004 454.

   

1. Nejnižší možné ceny

Odpovídáme ceně výrobku, pokud tedy zjistíte, že se na trhu prodává stejný výrobek za nižší cenu, snížíme tuto cenu také a přidáme k objednávce dárek.

 

2. Čistota a síla doplňků výživy

Zboží objednáváme pouze u obchodníků, kteří dbají na čistotu a certifikaci svých produktů.

 

3. 100% záruka vrácení peněz 

Pokud zákazník není se zbožím z důvodu kvality výrobku spokojen, hradíme veškeré náklady spojené s náhradou a poštovným - a to do jednoho roku od zakoupení výrobku. 

 

4. Zákaznický servis

Velmi často jsme chváleni pro náš zákaznický servis a vynikající služby zákazníkům. Jsme velmi pyšní na tento aspekt naší společnosti. Naši zástupci byli vyškoleni, aby efektivně zvládali problémy s vysokým stupněm odbornosti a profesionality. Péče o zákazníky je k dispozici 7 dní v týdnu od 8-17 hodin na telefonu +420 702 004 454 nebo info@acaiprodukty.cz