Acai berry concentrate & D-Manosa

D-manóza je tělu vlastní cukr, přirozeně se vyskytuje například v jablkách, hruškách. Od ostatních cukrů je odlišuje převážně tím, že není metabolizován - nevstřebává se do organismu - a je masivně vylučován do moči.

Tam na sebe „váže" bakterie, které pak ztrácejí svojí schopnost uchycení ke sliznici močového měchýře. 

Zde se váže na povrch bakterií Escherichia coli, které jsou následně přirozeným způsobem odplaveny proudem moči. Je přírodní alternativou antibiotik, působí rychle a velice efektivně.

Nejčastějším původcem zánětů močových cest nebo močového měchýře je bakterie E. coli. Běžná léčba infekce vyžaduje užívání antibiotik a antimikrobiálních léků a může trvat i několika měsíců. Zkušenosti prokázaly schopnost D-manosy zabránit nositeli infekcí - bakteriím E. coli - přilnout k vnitřní stěně ledvin, močového měchýře, močové trubice a prostaty a tím znemožnily její nežádoucí působení. Nástup efektu D-manosy je u běžných zánětů rychlý. Za několik dní mohou být nežádoucí bakterie vyplaveny a následuje výrazná úleva od bolestí a potíží. S ohledem na prevenci recidivy se doporučuje užívat D-manosu ještě dalších několik dní.

Důležitým zdrojem D-manózy jsou kvasné produkty, protože buněčná stěna kvasinek obsahuje velké množství mannanů (polymanosylových řetězců, které jsou zdrojem manosy). Často je v přírodních přípravcích pro doplnění léčby močových infekcí kombinován s brusinkami nebo propolisem.

Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/d-manosa.htm#ixzz44ES7G2Hh

My jsme D-manosu zkombinovali s tím nejlepším, co známe - koncentrátem 10:1 Acai berry super strenght, která je zdrojem velmi silných antioxidantů.

Acai je bohaté na esenciální nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselinu olejovou (omega 9) a kyselinu linolovou (omega 6). Ovoce tohoto stromu obsahuje vyšší koncentrace antioxidantů než v běžném ovoci.

Lidské tělo využívá mastné kyseliny pro normální funkci mozku a očí, sexuální aktivitu a mimo jiné i k vstřebáváni ve vodě nerozpustných vitamínů A, D, E, K (Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU).

Důležitou součástí procesu zpracování Acai Berry je tzv. lyofilizace. Jedná se o sušení mrazem, což je nejšetrnější možný způsob, díky němuž zůstává zachováno až 95 % účinných látek.


Mohlo by Vás zajímat

Acai berry SUPER STRENGTH tablety 10:1

Acai berry SUPER STRENGTH tablety 10:1

Je nám potěšením nabídnout Vám námi vyrobený, zákazníky NEJOBLÍBENĚJŠÍ výrobek za velmi nízkou pořizovací cenu. Jedná se o nejsilnější Acai na českém trhu - síla 10:1 (jedno kg extraktu je získáno z 10kg ovoce acai berry)

199 Kč

Acai berry mrazem sušený prášek 100g

Acai berry mrazem sušený prášek 100g

Acai berry je jedním z nejbohatších zdrojů anthokyanů - typ bioflavonoidových antioxidantů. Anthokyany tvoří fialové, červené a černo-fialové pigmenty nacházející se v některých bobulovinách, ovoci, rostlinách a květinách. Acai berry přispívá k optimalizaci metabolismu a dodá energii. Obsahuje úžasnou kombinaci omega 3-6-9 mastných kyselin,vitamíny A, C,E, B1, B2, B2, draslík, hořčík, měď a zinek. Dále obsahuje stopové minerály, které napomáhají k udržení zdravého svalstva. Ve 100g prášku: 481,5Kcal, 5.5 proteinu, 66,7 sacharidu, 21,4 tuku. 20mg anthokyanidinů

399 Kč