Vážení zákazníci, při potížích s novým e-shopem můžete volat linku 607617267 nebo info@acaiprodukty.cz

Maqui 100g mrazem sušený prášek

Neohodnoceno
399 Kč
Skladem

Dovolujeme si Vám představit náš vlastní produkt, na který jsme velmi pyšní - NEJSILNĚJŠÍ PŘÍRODNÍ ANTIOXIDANT NA SVĚTĚ. Jedinečné ovoce - "chilské borůvky" MAQUI, Maqui Berry je ten nejlepší potravinový doplněk pro zdravý úbytek váhy, jaký se kdy objevil na trhu.

Proč užívat Maqui Berry

Má ze všech známých superpotravin jedny z nejsilnějších antioxidačních účink§. Předstihuje v tomto směru i ovoce Açaí berry, které byly považovány za dosavadní rekordmany (ty mají ovšem zase jiné vlastnosti). Protože maqui obsahuje velké množství antioxidantů, lidé ho konzumují pro ovlivnění chodu organismu, stárnutí nebo třeba podporu imunitního systému. V poslední době si ho západní země oblíbily jako prostředek v boji s nadváhou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na farmě našeho dodavatele byl natočen dokument o účincích maqui berry, který Vám nyní sdílíme http://www.channel4.com/programmes/superfoods-the-real-story/on-demand/65679-00

Naše zdraví i vzhled významně ovlivňuje působení volných kyslíkových radikálů. Tyto agresivní molekuly, které mohou poškozovat buňky, ale i DNA, na nás útočí všude. Mnoho expertů věří, že poškození buněk je zdrojem mnohých chronických onemocnění včetně kornatění cév, rakoviny a artritidy. Právě dodáváním antioxidantu Vašemu tělu udržujete svůj imunitní systém silný a v dobré kondici. Ten se pak lépe vypořádá s viry přenášejícími např. chřipku, nachlazení a jiné infekce.

Antioxidačním působením pomáhá:

pro fyzickou kondici

  • regenerovat svalová vlákna po náročných sportech
  • zvýšit svalovou aktivitu
  • chránit buňky před oxidativním stresem (sluneční záření, cigaretový kouř, pesticidy,..)
  • minimalizuje účinky volných radikálů
  • stabilizuje hladinu HDL cholesterolu
  • snižuje hladinu LDL cholesterolu
  • pomáhá posilovat elasticitu cév
  • posiluje imunitní systém
  • jde o bohatý zdroj antioxidantů, nenasycených tuků, vlákniny, proteinů a minerálů

Jak se maqui zpracovává?

Maqui Berry se zpracovává tzn. lyofilizací. Lyofilizace je proces, při kterém se bobule maqui hluboce zmrazí a následně rozdrtí. Tím vznikne prášek, který mívá hrubší konzistenci. Jelikož nedošlo k dalšímu zpracování, úpravě, dochucení ani přidání jiných prvků, má Maqui Berry přírodní barvu, chuť i konzistenci. Mnohdy můžete vidět světlounký prášek Maqui Berry na jemno namletý se sladkou chutí. To je důkaz toho, že obsahuje další příměsi (např. cukr či cukrové dochucovadlo) a že prošel dalším zpracovatelským procesem. Námi nabízený prášek pochází přímo od pěstitele bez dalších zásahů do procesu.

Nutriční hodnoty ve 100g

Vitaminy a minerály ve 100 g

 

Vitamin A

150 μg

Vitamin C

120 mg

Draslík

867 mg

Sodík

16,7 mg

Vápník

433 mg

Železo

6 mg

 

 

Nutriční analýza ve 100 g

 

Energie

433 kcal / 1847 kJ

Bílkoviny

0 g

Sacharidy

83 g

Tuky

16,7 g

Vláknina

50 g